Regionale lijst overig

Nr Naam lijst Categorie # Soorten
1. Bert-Jan Luijendijk  ·  Nederlandse lijst overig 425
2. Dick Pruiksma  ·  nederlandlijst overig 423
3. Rommert Cazemier  ·  Nederlandse lijst overig 419
4. Berend Veenstra  ·  nederlandlijst overig 401
5. Maurice Elf  ·  NL-lijst overig 375
6. Arnoud B van den Berg  ·  Region Zuid-Kennemerland: in 10 km radius circle Bloemendaal (incl 8 ringing, excl 10 category C sp) overig 348
7. Rinse van der Vliet  ·  regio groot Den Haag overig 332
8. Hans Groot  ·  Regio Zuid-Kennemerland overig 330
9. Danny Laponder  ·  lijst Groot Den Haag overig 329
10. Han Buckx  ·  Regiolijst Zuid-Kennemerland overig 326
11. Vincent van der Spek  ·  regio groot Den Haag overig 322
12. Rommert Cazemier  ·  Lauwersmeer overig 321
13. George Tanis  ·  (Voormalige) Gemeente Goedereede-lijst. 1999/2022 overig 321
14. Gerjon Gelling  ·  Delflandlijst overig 319
15. Pieter Thomas  ·  ZuidKennemerlandlijst overig 316
16. Bas van der Burg  ·  'Katwijk'-lijst (werkgebied Birdclub Katwijk, inclusief de niet-aanvaarde Schreeuwarend) overig 313
17. Mario Renden  ·  gebied VWG Den Helder eo overig 311
18. Pim Wolf  ·  Westkapelle overig 307
19. Sander Lilipaly  ·  Westkapelle overig 305
20. Lars Buckx  ·  Regiolijst Zuid-Kennemerland overig 303
21. Garry Bakker  ·  regio groot Den Haag overig 293
22. Luuk Punt  ·  Katwijklijst overig 293
23. Danny Laponder  ·  Vulkaan overig 292
24. Jaap Dijkhuizen  ·  Katwijklijst overig 289
25. Will Schep  ·  Amsterdamlijst (Groot Amsterdam) overig 289
26. Rinse van der Vliet  ·  Westduinpark overig 285
27. Jaring Roosma  ·  Lauwersmeer eo + zeetrek overig 280
28. Hans Vrolijk  ·  Kempenlijst overig 280
29. August van Rijn  ·  VWG Den Haag overig 277
30. Arjan Boele  ·  Lopikerwaard overig 276
31. Sybrand de Bruin  ·  Gemeente Groningen overig 275
32. Gerjon Gelling  ·  Vulkaanlijst overig 273
33. Jos van Oostveen  ·  regiolijst overig 269
34. Dave van der Spoel  ·  IJsselmonde overig 267
35. Ben Gaxiola  ·  Vlaardingen overig 263
36. Ferry Ossendorp  ·  Regio Groot Amsterdam overig 263
37. Maarten Sluijter  ·  Schouwen-Duiveland overig 263
38. Mark Zevenbergen  ·  regio groot Den Haag overig 263
39. Laurens van der Wind  ·  IJsselmondelijst overig 261
40. Alwin van Lubeck  ·  Gemeente Groningen overig 259
41. Bram Rijksen  ·  Gemeente Houten overig 259
42. Cornelis Fokker  ·  IJsselmondelijst overig 256
43. Alexander Buhr  ·  Gemeente Amsterdam lijst overig 255
44. Hans Bossenbroek  ·  IJsselmondelijst overig 251
45. Thomas Luiten  ·  Telpost Breskens overig 248
46. Thomas Los  ·  IJsselmonde lijst overig 246
47. Nittert van de Water  ·  Regiolijst 'T Gooi overig 245
48. Laurens van der Padt  ·  IJsselmondelijst overig 244
49. Rik Wever  ·  Westerwolde overig 242
50. Wouter van der Ham  ·  Regio Den Haag overig 239
51. Jacob Molenaar  ·  Alblasserwaardlijst overig 239
52. Lars Buckx  ·  Regiojaarlijst Zuid-Kennemerland 2012 overig 238
53. Rinse van der Vliet  ·  Breskens (vanaf de telpost) overig 238
54. Han Buckx  ·  Regiojaarlijst Zuid-Kennemerland 2019 overig 237
55. Dušan Brinkhuizen  ·  Stad Groningen overig 236
56. Bjarne Verhaeghe  ·  Bjarne Verhaeghe overig 236
57. Ted Hoogendoorn  ·  Gemeente Utrechtse Heuvelrug-lijst overig 235
58. Dennis Meeuwissen  ·  Leudallijst overig 234
59. Ivo Meeuwissen  ·  Leudallijst overig 234
60. Ronald Jansen  ·  2015 Jaarlijst Utrecht overig 232
61. Thijs Baan  ·  Alblasserwaardlijst overig 229
62. Garry Bakker  ·  Gemeente Zuidplas (https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/7/79/Gem-Zuidplas-OpenTopo.jpg) overig 229
63. Han Buckx  ·  Regiojaarlijst Zuid-Kennemerland 2008 overig 228
64. Ezra Mandemaker  ·  Gemeente Noordwijk overig 228
65. Dennis Meeuwissen  ·  Zelfontdeklijst Limburg overig 227
66. Kees van Rij  ·  Voorne-Puttenlijst overig 226
67. Bert-Jan Luijendijk  ·  Lijst HW overig 225
68. Jonathan van Erkel  ·  Levenslijst Krimpenerwaard overig 223
69. Jacob Lotz  ·  Vulkaanlijst overig 223
70. Cornelis Fokker  ·  Hendrik-Ido-Ambachtlijst overig 222
71. Bas van der Burg  ·  Lentevreugd-lijst (sinds start herontwikkeling 2003) overig 221
72. Ronald Jansen  ·  Breskens overig 219
73. Dennis Meeuwissen  ·  Buggenumse veld e.o. lijst overig 219
74. Ivo Meeuwissen  ·  Buggenumse Veld e.o. lijst overig 219
75. Marcel Haas  ·  Zwanenwaterlijst overig 217
76. Rob Olivier  ·  Lauwersmeer overig 215
77. Jan-Pieter de Krijger  ·  West-Frieslandlijst overig 212
78. Jochem Verweij  ·  Local patch (regio Delft en rottemeren) overig 208
79. André Strootman  ·  Regiolijst overig 207
80. Teunis IJlstra  ·  Zelf Gezien of gehoord in buitenpost overig 206
81. Johan van 't Bosch  ·  Rotterdamlijst overig 205
82. Rik Wever  ·  Jaarlijst 2022 Westerwolde (record) overig 204
83. Rutger Wilschut  ·  Landkreis Konstanz, Duitsland overig 199
84. Garry Bakker  ·  Breskens overig 196
85. Hugo Wieleman  ·  Terschellinglijst overig 191
86. Luuk Punt  ·  Starrevaartlijst overig 190
87. Diedert Koppenol  ·  Lauwersmeer overig 189
88. Rik Wever  ·  Jaarlijst Westerwolde 2021 overig 188
89. Willem Bosma  ·  Lauwersmeer-lijst overig 187
90. Bouke Roosma  ·  Smallingerland & Âlde Feanen overig 187
91. Martijn van der Weijde  ·  Kempen lijst overig 187
92. Richard van Vugt  ·  IJsselmonde zelfontdeklijst overig 186
93. Rik Wever  ·  Jaarlijst Westerwolde 2017 overig 185
94. Geert Lamers  ·  Mariapeel lijst overig 184
95. Erik Hölscher  ·  amsterdam 2014 overig 183
96. Rens Keijsers  ·  Skylge-lijst overig 183
97. Koert H. Scholten  ·  Duurswouderheide overig 179
98. Luuk Punt  ·  Leiderdorplijst overig 178
99. Douwe Hoekstra  ·  Zuidlaardermeergebied lijst overig 177
100. Boy Possen  ·  Terschelling-lijst overig 177
101. Hugo Wieleman  ·  Telpost Gooimeerdijk-west, Almere overig 175
102. Kees de Vries  ·  Zeist regio overig 168
103. Maarten Hotting  ·  Purmer-Lijst overig 163
104. Han Zevenhuizen  ·  Texel - tuinlijst Robbenjager overig 157
105. Danny Janssen  ·  Danny's Lijst overig 156
106. Koert H. Scholten  ·  Amelandlijst overig 156
107. Josh Rozema  ·  Josh Rozema - gemeente Ommen overig 153
108. Koert H. Scholten  ·  Terschelling overig 150
109. Theun Blaauw  ·  't Gooi, Vechtstreek en Eemland overig 148
110. Aaron Meijer  ·  Nederland lijst vanaf 2015 overig 143
111. Albert Kleibeuker  ·  Meerlebroek overig 141
112. Luuk Punt  ·  Munnikenpolderlijst overig 141
113. Somer Schram  ·  rondom zuiderwoude overig 141
114. Joop van Ardenne  ·  Zwolle Berkum overig 138
115. Joey Braat  ·  Hank lijst overig 137
116. Dirk van Doorn  ·  Waddinxveen overig 137
117. Albert Kleibeuker  ·  Asseltse Plassen overig 134
118. Jan-Pieter de Krijger  ·  Terschelling overig 126
119. Albert Kleibeuker  ·  Meinweg overig 114
120. Willem Bosma  ·  Veenhuizen overig 108
121. Vincent Hart  ·  Brienlijst overig 108
122. Eirik Kersten  ·  Kuinderbos stage 2022 overig 107
123. Cornel Schepers  ·  Onlanden overig 103
124. Jelle Scharringa  ·  Takstraat, Utrecht overig 100
125. Jan Willem van Houten  ·  Lochem overig 99
126. Janneke Kimstra  ·  Hoogekampseplas lijst overig 99
127. Douwe Hoekstra  ·  Zuidlaardermeergebied 13-5-2021 overig 91
128. Jan-Pieter de Krijger  ·  Landje van Naber Hoorn overig 77
129. Janneke Kimstra  ·  Prins Hendriklijst overig 72
130. Jos ten Brinke  ·  Reevediep overig 63
131. Roel Schwartz  ·  VWG Arnhem e.o. overig 3
132. Ruben van Laar  ·  Local patch Doorn overig 0
133. Peter C. Meijer  ·  jaarlijst Noord-Holland overig 0
134. Patrick Nijland  ·  Swiss overig 0