Regionale lijst overig

Nr Naam lijst Categorie # Soorten
1. Bert-Jan Luijendijk  ·  Nederlandse lijst overig 428
2. Rommert Cazemier  ·  Nederlandse lijst overig 421
3. Dick Pruiksma  ·  nederlandlijst overig 413
4. Berend Veenstra  ·  nederlandlijst overig 402
5. Maurice Elf  ·  NL-lijst overig 375
6. Arnoud B van den Berg  ·  Region Zuid-Kennemerland: in 10 km radius circle Bloemendaal (incl 8 ringing, excl 10 category C sp) overig 346
7. Rinse van der Vliet  ·  regio groot Den Haag overig 332
8. Hans Groot  ·  Regio Zuid-Kennemerland overig 330
9. Danny Laponder  ·  lijst Groot Den Haag overig 329
10. Han Buckx  ·  Regiolijst Zuid-Kennemerland overig 326
11. Rommert Cazemier  ·  Lauwersmeer overig 322
12. Vincent van der Spek  ·  regio groot Den Haag overig 322
13. Gerjon Gelling  ·  Delflandlijst overig 319
14. George Tanis  ·  (Voormalige) Gemeente Goedereede-lijst. 1999/2022 overig 316
15. Pieter Thomas  ·  ZuidKennemerlandlijst overig 316
16. Bas van der Burg  ·  'Katwijk'-lijst (werkgebied Birdclub Katwijk, inclusief Matkop en Schreeuwarend) overig 314
17. Mario Renden  ·  gebied VWG Den Helder eo overig 311
18. Pim Wolf  ·  Westkapelle overig 307
19. Sander Lilipaly  ·  Westkapelle overig 305
20. Lars Buckx  ·  Regiolijst Zuid-Kennemerland overig 293
21. Luuk Punt  ·  Katwijklijst overig 293
22. Danny Laponder  ·  Vulkaan overig 292
23. Jaap Dijkhuizen  ·  Katwijklijst overig 289
24. Will Schep  ·  Amsterdamlijst (Groot Amsterdam) overig 287
25. Garry Bakker  ·  regio groot Den Haag overig 286
26. Rinse van der Vliet  ·  Westduinpark overig 282
27. Jaring Roosma  ·  Lauwersmeer eo + zeetrek overig 280
28. Hans Vrolijk  ·  Kempenlijst overig 280
29. August van Rijn  ·  VWG Den Haag overig 277
30. Arjan Boele  ·  Lopikerwaard overig 276
31. Gerjon Gelling  ·  Vulkaanlijst overig 273
32. Jos van Oostveen  ·  regiolijst overig 269
33. Dave van der Spoel  ·  IJsselmonde overig 265
34. Maarten Sluijter  ·  Schouwen-Duiveland overig 263
35. Mark Zevenbergen  ·  regio groot Den Haag overig 263
36. Ben Gaxiola  ·  Vlaardingen overig 262
37. Alwin van Lubeck  ·  Gemeente Groningen overig 259
38. Bram Rijksen  ·  Gemeente Houten overig 259
39. Cornelis Fokker  ·  IJsselmondelijst overig 256
40. Laurens van der Wind  ·  IJsselmondelijst overig 256
41. Ferry Ossendorp  ·  Regio Groot Amsterdam overig 255
42. Alexander Buhr  ·  Gemeente Amsterdam lijst overig 252
43. Hans Bossenbroek  ·  IJsselmondelijst overig 250
44. Thomas Luiten  ·  Telpost Breskens overig 248
45. Laurens van der Padt  ·  IJsselmondelijst overig 244
46. Nittert van de Water  ·  Regiolijst 'T Gooi overig 241
47. Thomas Los  ·  IJsselmonde lijst overig 240
48. Wouter van der Ham  ·  Regio Den Haag overig 239
49. Jacob Molenaar  ·  Alblasserwaardlijst overig 239
50. Lars Buckx  ·  Regiojaarlijst Zuid-Kennemerland 2012 overig 238
51. Han Buckx  ·  Regiojaarlijst Zuid-Kennemerland 2019 overig 237
52. Dušan Brinkhuizen  ·  Stad Groningen overig 236
53. Bjarne Verhaeghe  ·  Bjarne Verhaeghe overig 236
54. Rik Wever  ·  Westerwolde overig 236
55. Ted Hoogendoorn  ·  Gemeente Utrechtse Heuvelrug-lijst overig 235
56. Rinse van der Vliet  ·  Breskens (vanaf de telpost) overig 233
57. Ronald Jansen  ·  2015 Jaarlijst Utrecht overig 232
58. Dennis Meeuwissen  ·  Leudallijst overig 232
59. Ivo Meeuwissen  ·  Leudallijst overig 231
60. Han Buckx  ·  Regiojaarlijst Zuid-Kennemerland 2008 overig 228
61. Kees van Rij  ·  Voorne-Puttenlijst overig 226
62. Bert-Jan Luijendijk  ·  Lijst HW overig 224
63. Jonathan van Erkel  ·  Levenslijst Krimpenerwaard overig 223
64. Cornelis Fokker  ·  Hendrik-Ido-Ambachtlijst overig 222
65. Ies Meulmeester  ·  Bevelandlijst overig 222
66. Thijs Baan  ·  Alblasserwaardlijst overig 221
67. Bas van der Burg  ·  Lentevreugd-lijst (sinds start herontwikkeling 2003) overig 221
68. Jacob Lotz  ·  Vulkaanlijst overig 221
69. Ronald Jansen  ·  Breskens overig 219
70. Garry Bakker  ·  Gemeente Zuidplas (https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/7/79/Gem-Zuidplas-OpenTopo.jpg) overig 218
71. Marcel Haas  ·  Zwanenwaterlijst overig 217
72. Dennis Meeuwissen  ·  Buggenumse veld e.o. lijst overig 217
73. Ivo Meeuwissen  ·  Buggenumse Veld e.o. lijst overig 217
74. Rob Olivier  ·  Lauwersmeer overig 214
75. Ezra Mandemaker  ·  Gemeente Noordwijk overig 213
76. Jan-Pieter de Krijger  ·  West-Frieslandlijst overig 212
77. André Strootman  ·  Regiolijst overig 207
78. Teunis IJlstra  ·  Zelf Gezien of gehoord in buitenpost overig 206
79. Johan van 't Bosch  ·  Rotterdamlijst overig 202
80. Garry Bakker  ·  Breskens overig 196
81. Rutger Wilschut  ·  Landkreis Konstanz, Duitsland overig 195
82. Hugo Wieleman  ·  Terschellinglijst overig 191
83. Luuk Punt  ·  Starrevaartlijst overig 190
84. Diedert Koppenol  ·  Lauwersmeer overig 189
85. Rik Wever  ·  Jaarlijst Westerwolde 2021 overig 188
86. Willem Bosma  ·  Lauwersmeer-lijst overig 187
87. Bouke Roosma  ·  Smallingerland & Âlde Feanen overig 187
88. Jochem Verweij  ·  regio rottemeren lijst overig 187
89. Rik Wever  ·  Jaarlijst Westerwolde 2017 overig 185
90. Geert Lamers  ·  Mariapeel lijst overig 184
91. Erik Hölscher  ·  amsterdam 2014 overig 183
92. Rens Keijsers  ·  Skylge-lijst overig 183
93. Luuk Punt  ·  Leiderdorplijst overig 178
94. Koert H. Scholten  ·  Duurswouderheide overig 178
95. Hugo Wieleman  ·  Telpost Gooimeerdijk-west, Almere overig 175
96. Boy Possen  ·  Terschelling-lijst overig 174
97. Douwe Hoekstra  ·  Zuidlaardermeergebied lijst overig 166
98. Maarten Hotting  ·  Purmer-Lijst overig 163
99. Han Zevenhuizen  ·  Texel - tuinlijst Robbenjager overig 157
100. Danny Janssen  ·  Danny's Lijst overig 156
101. Koert H. Scholten  ·  Terschelling overig 150
102. Josh Rozema  ·  Josh Rozema - gemeente Ommen overig 148
103. Aaron Meijer  ·  Nederland lijst vanaf 2015 overig 143
104. Koert H. Scholten  ·  Amelandlijst overig 143
105. Albert Kleibeuker  ·  Meerlebroek overig 141
106. Luuk Punt  ·  Munnikenpolderlijst overig 141
107. Somer Schram  ·  rondom zuiderwoude overig 140
108. Joey Braat  ·  Hank lijst overig 137
109. Albert Kleibeuker  ·  Asseltse Plassen overig 134
110. Rens Dijsselbloem  ·  Maashorst overig 128
111. Rens Dijsselbloem  ·  Gemert-bakel overig 126
112. Jan-Pieter de Krijger  ·  Terschelling overig 122
113. Albert Kleibeuker  ·  Meinweg overig 114
114. Willem Bosma  ·  Veenhuizen overig 108
115. Cornel Schepers  ·  Onlanden overig 103
116. Jelle Scharringa  ·  Takstraat, Utrecht overig 100
117. Jan Willem van Houten  ·  Lochem overig 99
118. Janneke Kimstra  ·  Hoogekampseplas lijst overig 99
119. Douwe Hoekstra  ·  Zuidlaardermeergebied 13-5-2021 overig 91
120. Janneke Kimstra  ·  Prins Hendriklijst overig 72
121. Douwe Hoekstra  ·  Zuidlaardermeergebied 5-6-2021 overig 52
122. Roel Schwartz  ·  VWG Arnhem e.o. overig 1
123. Ruben van Laar  ·  Local patch Doorn overig 0
124. Peter C. Meijer  ·  jaarlijst Noord-Holland overig 0