Regionale lijst overig

Nr Naam lijst Categorie # Soorten
1. Ruud van Beusekom  ·  Nederlandse lijst overig 454
2. Rommert Cazemier  ·  Nederlandse lijst overig 418
3. Bert-Jan Luijendijk  ·  Nederlandse lijst overig 410
4. Berend Veenstra  ·  nederlandlijst overig 398
5. Maurice Elf  ·  NL-lijst overig 376
6. Dick Pruiksma  ·  nederlandlijst overig 375
7. Arnoud B van den Berg  ·  Region list IJmuiden/Velsen, Bloemendaal (incl 7 ringing), Zandvoort & Haarlemmerliede/meer overig 341
8. Hans Groot  ·  Regio Zuid-Kennemerland overig 330
9. Danny Laponder  ·  lijst Groot Den Haag overig 329
10. Rinse van der Vliet  ·  regio groot Den Haag overig 327
11. Rommert Cazemier  ·  Lauwersmeer overig 322
12. Pieter Thomas  ·  ZuidKennemerlandlijst overig 317
13. Han Buckx  ·  Regiolijst Zuid-Kennemerland overig 315
14. Vincent van der Spek  ·  regio groot Den Haag overig 315
15. Mario Renden  ·  gebied VWG Den Helder eo overig 312
16. Bas van der Burg  ·  'Katwijk'-lijst (lijst van vogelsoorten binnen het werkgebied van de Vogelclub Katwijk) overig 309
17. Gerjon Gelling  ·  Delflandlijst overig 307
18. Pim Wolf  ·  Westkapelle overig 306
19. George Tanis  ·  (Voormalige) Gemeente Goedereede-lijst. 1999/2018 overig 303
20. Sander Lilipaly  ·  Westkapelle overig 298
21. Lars Buckx  ·  Regiolijst Zuid-Kennemerland overig 291
22. Danny Laponder  ·  Vulkaan overig 291
23. Jaap Dijkhuizen  ·  Katwijklijst overig 287
24. Luuk Punt  ·  Katwijklijst overig 285
25. August van Rijn  ·  VWG Den Haag overig 278
26. Will Schep  ·  Amsterdamlijst (Groot Amsterdam) overig 278
27. Jaring Roosma  ·  Lauwersmeer eo + zeetrek overig 277
28. Rinse van der Vliet  ·  Westduinpark overig 277
29. Garry Bakker  ·  regio groot Den Haag overig 274
30. Gerjon Gelling  ·  Vulkaanlijst overig 265
31. Maarten Sluijter  ·  Schouwen-Duiveland overig 264
32. Mark Zevenbergen  ·  regio groot Den Haag overig 264
33. Dave van der Spoel  ·  IJsselmonde overig 256
34. Bram Rijksen  ·  Gemeente Houten overig 253
35. Ben Gaxiola  ·  Vlaardingen overig 251
36. Thomas Luiten  ·  Telpost Breskens overig 249
37. Jos van Oostveen  ·  regiolijst overig 245
38. Laurens van der Padt  ·  IJsselmondelijst overig 245
39. Alexander Buhr  ·  Life list Gemeente Amsterdam overig 240
40. Wouter van der Ham  ·  Regio Den Haag overig 240
41. Lars Buckx  ·  Regiojaarlijst Zuid-Kennemerland 2012 overig 239
42. Dušan Brinkhuizen  ·  Stad Groningen overig 237
43. Laurens van der Wind  ·  IJsselmondelijst overig 237
44. Ted Hoogendoorn  ·  Gemeente Utrechtse Heuvelrug-lijst overig 236
45. Alwin van Lubeck  ·  Schiermonnikoog overig 236
46. Ronald Jansen  ·  2015 Jaarlijst Utrecht overig 233
47. Rinse van der Vliet  ·  Breskens (vanaf de telpost) overig 231
48. Han Buckx  ·  Regiojaarlijst Zuid-Kennemerland 2008 overig 229
49. Kees van Rij  ·  Voorne-Puttenlijst overig 227
50. Jacob Molenaar  ·  Alblasserwaardlijst overig 226
51. Cornelis Fokker  ·  IJsselmondelijst overig 225
52. Hans Bossenbroek  ·  IJsselmondelijst overig 224
53. Ies Meulmeester  ·  Bevelandlijst overig 223
54. Bas van der Burg  ·  Lentevreugd-lijst overig 217
55. Ronald Jansen  ·  Breskens overig 216
56. Rik Wever  ·  Westerwolde overig 216
57. Rob Olivier  ·  Lauwersmeer overig 215
58. Jacob Lotz  ·  Vulkaanlijst overig 213
59. Marcel Haas  ·  Zwanenwaterlijst overig 210
60. Garry Bakker  ·  Gemeente Zuidplas (https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/7/79/Gem-Zuidplas-OpenTopo.jpg) overig 209
61. Jan-Pieter de Krijger  ·  West-Frieslandlijst overig 203
62. Cornelis Fokker  ·  Hendrik-Ido-Ambachtlijst overig 200
63. Garry Bakker  ·  Breskens overig 196
64. Luuk Punt  ·  Starrevaartlijst overig 191
65. Bouke Roosma  ·  Smallingerland & Âlde Feanen overig 188
66. André Strootman  ·  Regiolijst overig 188
67. Willem Bosma  ·  Lauwersmeer-lijst overig 187
68. Diedert Koppenol  ·  Lauwersmeer overig 187
69. Rik Wever  ·  Jaarlijst Westerwolde 2017 overig 186
70. Geert Lamers  ·  Mariapeel lijst overig 185
71. Erik Hölscher  ·  amsterdam 2014 overig 184
72. Hugo Wieleman  ·  Terschellinglijst overig 180
73. Rens Keijsers  ·  Skylge-lijst overig 175
74. Hugo Wieleman  ·  Telpost Gooimeerdijk-west, Almere overig 169
75. Maarten Hotting  ·  Purmer-Lijst overig 164
76. Danny Janssen  ·  Danny's Lijst overig 157
77. Han Zevenhuizen  ·  Texel - tuinlijst Robbenjager overig 157
78. Aaron Meijer  ·  Nederland lijst vanaf 2015 overig 144
79. Albert Kleibeuker  ·  Meerlebroek overig 142
80. Joey Braat  ·  Hank lijst overig 138
81. Albert Kleibeuker  ·  Asseltse Plassen overig 135
82. Tim Schipper  ·  Den Burg-lijst overig 118
83. Albert Kleibeuker  ·  Meinweg overig 114
84. Janneke Kimstra  ·  Hoogekampseplas lijst overig 100
85. Jan Willem van Houten  ·  Lochem overig 99
86. Jelle Scharringa  ·  Takstraat, Utrecht overig 97
87. Janneke Kimstra  ·  Prins Hendriklijst overig 73
88. Peter C. Meijer  ·  jaarlijst Noord-Holland overig 0

Ja, ik geef toestemming Dutch Birding is wettelijk verplicht om je toestemming te vragen voor het gebruik van cookies en soortgelijke technieken, en je te informeren over het gebruik daarvan op de site. Dutch Birding gebruikt cookies en soortgelijke technieken voor de volgende doeleinden: het optimaliseren van de website, het gebruik, beheer en gericht kunnen tonen van advertenties, de integratie van social media, het verzamelen en analyseren van statistieken.

Voor een aantal van bovenstaande punten is het vastleggen van bezoekersgedrag noodzakelijk. Ook derde partijen kunnen deze cookies plaatsen, zoals bijvoorbeeld het geval is bij embedded video's van YouTube.