Lijsten

Nr Naam lijst Categorie # Soorten
1. Vincent Douwes  ·  False NL other 492
2. Toy Janssen  ·  Levenslijst other 455
3. Maartje Bakker  ·  Levenslijst other 446
4. Vincent Douwes  ·  Nederlandse lijst other 442
5. Pieter Doorn  ·  levenslijst other 439
6. August van Rijn  ·  Levenslijst zonder de soorten die nog in roulatie zijn other 436
7. André Strootman  ·  Levenslijst. other 429
8. Daan Drukker  ·  Beneluxlijst other 426
9. Bram Rijksen  ·  lifelist other 424
10. Jonathan Janse  ·  lifelist other 421
11. Teus Luijendijk  ·  Minimaal 2 wrn in Nederland other 410
12. Rinse van der Vliet  ·  Minimaal 2 wrn in Nederland other 409
13. Max van Waasdijk  ·  Levenslijst other 408
14. Garry Bakker  ·  minimaal 2x in NL other 406
15. Erik Hölscher  ·  levenslijst other 404
16. Swen Rijnbeek  ·  Samen met rob van Bemmelen other 404
17. Cornelis Fokker  ·  Levenslijst other 395
18. Peter Jongejans  ·  Levenslijst other 394
19. Jan Tetteroo  ·  Levenslijst NL other 394
20. Albert Kleibeuker  ·  Europa (totaal 410 soorten) other 380
21. Peter Lindenburg  ·  levenslijst other 378
22. Hans Westerlaken  ·  NL Caro other 378
23. Kees van Rij  ·  levenslijst other 366
24. Rene Alma  ·  Inge's lijst other 360
25. Joachim Pintens  ·  Beneluxlijst other 355
26. Stefan Vermeulen  ·  Levenslijst NL other 355
27. Edward Minnaar  ·  Levenslijst other 343
28. Isidro Rendon  ·  mijn life lijst van Nederland other 343
29. Peter van Santbrink  ·  levenslijst other 341
30. Janneke Kimstra  ·  Lifelist other 340
31. Rik Wever  ·  NL other 339
32. Folkert Jan Hoogstra  ·  NL jaarlijst other 313
33. Jacob Lotz  ·  NJN lijst other 308
34. Rick Middelbos  ·  JNM lijst other 303
35. Tim Schipper  ·  Minimaal 2x in nl other 294
36. Gerjon Gelling  ·  Zuid-Holland jaarlijst 2015 other 291
37. Johan Koenen  ·  Totaal lijst other 291
38. Ies Goedbloed  ·  FiLo-lijst other 290
39. Jarne Kompier  ·  Minstens twee keer in NL other 290
40. Martin Olthoff  ·  Gemeente Groningen other 290
41. Michiel van den Bergh  ·  lijst other 288
42. Wouter van der Ham  ·  JNM lijst - Gezien tijdens kampen van de JNM other 285
43. Thomas Los  ·  levenslijst NL other 274
44. Hugo Wieleman  ·  NJN-lijst other 273
45. Wouter Monster  ·  JNM other 269
46. Douwe Hoekstra  ·  Lifelist NL other 267
47. Joachim Pintens  ·  WV-lijst other 267
48. Peter van Wetter († 2009)  ·  Bram van Wetter other 260
49. Michiel van den Bergh  ·  rlijst other 259
50. Diedert Koppenol  ·  JNM other 254
51. Luuk Punt  ·  Jaarlijst Zuid-Holland 2011 other 253
52. Herman van den Berg  ·  Herman van den Berg other 251
53. Luuk Punt  ·  Jaarlijst Zuid-Holland 2012 other 251
54. Aron Sinke  ·  JNM other 249
55. Ed van Diggele  ·  Nederlandse lijst other 244
56. Rens Keijsers  ·  NJN lijst other 240
57. Bas van der Burg  ·  Kattukse jaarlijst 2011 other 238
58. Vincent Hart  ·  Schaamlijst zelfontdek other 234
59. Pieter Thomas  ·  Regiojaarlijst Zuid-Kennemerland 2008 other 234
60. Hans Groot  ·  Regiojaarlijst Zuid-Kennemerland 2008 other 232
61. Tim Langerak  ·  NJN lijstje other 232
62. Luuk Punt  ·  Jaarlijst Zuid-Holland 2017 other 232
63. Albert Kleibeuker  ·  Limburg 2012 other 229
64. Thomas van der Es  ·  Biesbosch Jaarlijst 2011 other 228
65. Michiel van den Bergh  ·  Hugo other 226
66. Bas van der Burg  ·  kattukse jaarlijst 2012 other 225
67. Albert Kleibeuker  ·  Limburg 2013 other 219
68. Albert Kleibeuker  ·  Limburg 2011 other 218
69. Bas van der Burg  ·  Kattukse jaarlijst 2010 other 217
70. Thomas van der Es  ·  Biesbosch Jaarlijst 2010 other 216
71. Tim Schipper  ·  Local patch (duinen, bos, zee tussen paal 17-22 + De Koog) other 211
72. Koen Stork  ·  Local patch. Bos, duingebied en zee tussen paal 17-22 + De Koog. other 210
73. Koen Stork  ·  Extended op weg van/naar school lijst other 203
74. Bert-Jan Luijendijk  ·  Jaarlijst 2019 other 193
75. Berend Veenstra  ·  Vogels samen gezien met Jurgen other 188
76. Jan Hein van Steenis  ·  Hervester Bruch (+ Witkopstaartmees; Cat C: Gr Can Gans, Brand, Casarca, + 5 C, 3 E) other 187
77. Alwin van Lubeck  ·  Ruidhorn other 186
78. Vincent Stork  ·  Local patch De Koog e.o. other 186
79. Vincent van der Spek  ·  ringlijst Nederland other 182
80. Pieter Thomas  ·  Regiojaarlijst Zuid-Kennemerland 2009 other 181
81. Ben Gaxiola  ·  Vlaardingen 2013 other 176
82. Ben Gaxiola  ·  Vlaardingen 2014 other 176
83. Ben Gaxiola  ·  Vlaardingen 2015 other 175
84. Jeroen Versteeg  ·  Levenslijst Nederland other 174
85. Ben Gaxiola  ·  Vlaardingen 2016 other 173
86. Johan van 't Bosch  ·  Extended lunchpauze lijst other 170
87. Jarne Kompier  ·  Local Patch (duinen, bos, zee tussen paal 17 en paal 22 + De Koog) other 165
88. Michiel van den Bergh  ·  Benthe other 162
89. Michiel van den Bergh  ·  Texel april 2019 zelfontdek other 159
90. Aaron Meijer  ·  Europese lijst vanaf 2015 other 157
91. Lars Buckx  ·  Handsoorten other 156
92. Piet Admiraal  ·  Handsoorten Nederland other 154
93. Chris Devillers  ·  Voorlopige lijst other 153
94. Ben Gaxiola  ·  Vlaardingen 2008 other 152
95. Ruud Visser  ·  Levenslijst NL other 151
96. Ies Goedbloed  ·  ZH fietsjaarlijst 2015 other 148
97. Albert Kleibeuker  ·  Stevol other 147
98. Rens Keijsers  ·  Local patch lijst (Zuiderplas + Bossche Broek) other 136
99. Christian Brinkman  ·  handsoorten Nederland other 123
100. Albert Kleibeuker  ·  Limburg 2014 other 117
101. Han Zevenhuizen  ·  Mart other 116
102. Tim Langerak  ·  Sws lijst (school, werk en stage) other 114
103. Steven C. Wytema  ·  handsoortenlijst other 113
104. Ies Goedbloed  ·  ZH fietsjaarlijst 2014 other 106
105. Douwe Hoekstra  ·  Toscane vakantie april/mei 2019 other 104
106. Ben Gaxiola  ·  Foot it 2014 other 99
107. Janneke Kimstra  ·  Treinlijst other 98
108. Rutger Wilschut  ·  NIOO-lijst other 93
109. Catharine en Hans Keuker  ·  2014 10 Falsterbo other 88
110. Koen Stork  ·  Treinlijst other 88
111. Sander Lilipaly  ·  ringlijst other 81
112. Douwe Hoekstra  ·  Zuidlaardermeer 04-07-2019 met cornel other 71
113. Ben Gaxiola  ·  Pauzelijst other 67
114. Joop van Ardenne  ·  verlanglijstje wil deze graag zien other 61
115. Catharine en Hans Keuker  ·  2014 06 IJsland other 61
116. Douwe Hoekstra  ·  Hemelvaartweekend schoonloo 2019 other 55
117. Douwe Hoekstra  ·  Zuidlaardermeer 03-07-2019 other 55
118. Janneke Kimstra  ·  FootIt 2014 other 55
119. Douwe Hoekstra  ·  Zuidlaardermeergebied 31-8-2019 other 51
120. Mark Zevenbergen  ·  Handsoorten other 46
121. Catharine en Hans Keuker  ·  2015 09 IJsland-Fair Isle-Vlissingen other 45
122. Michiel van den Bergh  ·  Texel twitchen & pre-2019 other 40
123. Douwe Hoekstra  ·  Zuidlaardermeergebied 6-2-2020 other 40
124. Catharine en Hans Keuker  ·  2014 06 FarOer other 40
125. Catharine en Hans Keuker  ·  2014 10 Krankesjön other 38
126. Henk de Waard  ·  Treinlijst other 34
127. Tim Schipper  ·  Diplijst other 21
128. Leo JR Boon  ·  BDA-lijst other 18
129. Michiel van den Bergh  ·  diplijst other 17
130. Jos van Oostveen  ·  Diplijst other 17
131. Maurits Martens  ·  Soorten nog te documenteren (foto en/of geluidsopname) other 16
132. Jan Hein van Steenis  ·  Potentiële lifers (zichtwaarneming) op de Nederlandse lijst other 14
133. Jaring Roosma  ·  Diplijst other 13
134. Remco Hofland  ·  Hapax lijst other 9
135. Steven C. Wytema  ·  handsoorten buitenland other 7
136. Teus Luijendijk  ·  potentiële lifers op NL-lijst other 5
137. August van Rijn  ·  Roulatie soorten other 4
138. Jan van der Laan  ·  Soorten in NL niet gedocumenteerd met foto en/of geluidsopname other 2
139. Ben van den Broek  ·  Ben van den Broek other 1
140. Dirk Kooistra  ·  Levenslijst Dirk Kooistra other 1
141. Lubbert Spaansen  ·  groenespecht other 1
142. Mark Eising  ·  World Life List other 0