Lijsten

Nr Naam lijst Categorie # Soorten
1. Vincent Douwes  ·  False NL other 492
2. Toy Janssen  ·  Levenslijst other 456
3. Maartje Bakker  ·  Levenslijst other 446
4. Vincent Douwes  ·  Nederlandse lijst other 442
5. Pieter Doorn  ·  levenslijst other 439
6. August van Rijn  ·  Levenslijst zonder de soorten die nog in roulatie zijn other 436
7. Daan Drukker  ·  Beneluxlijst other 431
8. André Strootman  ·  Levenslijst. other 429
9. Bram Rijksen  ·  lifelist other 424
10. Jonathan Janse  ·  lifelist other 421
11. Teus Luijendijk  ·  Minimaal 2 wrn in Nederland other 410
12. Rinse van der Vliet  ·  Minimaal 2 wrn in Nederland other 409
13. Max van Waasdijk  ·  Levenslijst other 408
14. Garry Bakker  ·  minimaal 2x in NL other 406
15. Erik Hölscher  ·  levenslijst other 404
16. Swen Rijnbeek  ·  Samen met rob van Bemmelen other 404
17. Cornelis Fokker  ·  Levenslijst other 395
18. Peter Jongejans  ·  Levenslijst other 394
19. Jan Tetteroo  ·  Levenslijst NL other 394
20. Albert Kleibeuker  ·  Europa (totaal 410 soorten) other 380
21. Peter Lindenburg  ·  levenslijst other 378
22. Hans Westerlaken  ·  NL Caro other 378
23. Kees van Rij  ·  levenslijst other 366
24. Rene Alma  ·  Inge's lijst other 360
25. Joachim Pintens  ·  Beneluxlijst other 356
26. Stefan Vermeulen  ·  Levenslijst NL other 355
27. Edward Minnaar  ·  Levenslijst other 343
28. Isidro Rendon  ·  mijn life lijst van Nederland other 343
29. Peter van Santbrink  ·  levenslijst other 341
30. Janneke Kimstra  ·  Lifelist other 340
31. Rik Wever  ·  NL other 339
32. Folkert Jan Hoogstra  ·  NL jaarlijst other 313
33. Jacob Lotz  ·  NJN lijst other 308
34. Rick Middelbos  ·  JNM lijst other 303
35. Tim Schipper  ·  Minimaal 2x in nl other 294
36. Gerjon Gelling  ·  Zuid-Holland jaarlijst 2015 other 291
37. Johan Koenen  ·  Totaal lijst other 291
38. Martin Olthoff  ·  Gemeente Groningen other 291
39. Ies Goedbloed  ·  FiLo-lijst other 290
40. Jarne Kompier  ·  Minstens twee keer in NL other 290
41. Michiel van den Bergh  ·  lijst other 289
42. Wouter van der Ham  ·  JNM lijst - Gezien tijdens kampen van de JNM other 285
43. Thomas Los  ·  levenslijst NL other 274
44. Hugo Wieleman  ·  NJN-lijst other 273
45. Wouter Monster  ·  JNM other 269
46. Martijn Terhorst  ·  Levenslijst other 264
47. Peter van Wetter († 2009)  ·  Bram van Wetter other 260
48. Michiel van den Bergh  ·  rlijst other 259
49. Ed van Diggele  ·  Nederlandse lijst other 254
50. Diedert Koppenol  ·  JNM other 254
51. Luuk Punt  ·  Jaarlijst Zuid-Holland 2011 other 253
52. Herman van den Berg  ·  Herman van den Berg other 252
53. Luuk Punt  ·  Jaarlijst Zuid-Holland 2012 other 251
54. Aron Sinke  ·  JNM other 249
55. Rens Keijsers  ·  NJN lijst other 240
56. Bas van der Burg  ·  Kattukse jaarlijst 2011 other 238
57. Jarl Ivar van der Vlugt  ·  lijst NL en verder other 235
58. Vincent Hart  ·  Schaamlijst zelfontdek other 234
59. Pieter Thomas  ·  Regiojaarlijst Zuid-Kennemerland 2008 other 234
60. Hans Groot  ·  Regiojaarlijst Zuid-Kennemerland 2008 other 232
61. Tim Langerak  ·  NJN lijstje other 232
62. Luuk Punt  ·  Jaarlijst Zuid-Holland 2017 other 232
63. Albert Kleibeuker  ·  Limburg 2012 other 229
64. Thomas van der Es  ·  Biesbosch Jaarlijst 2011 other 228
65. Michiel van den Bergh  ·  Hugo other 227
66. Bas van der Burg  ·  kattukse jaarlijst 2012 other 225
67. Albert Kleibeuker  ·  Limburg 2013 other 219
68. Albert Kleibeuker  ·  Limburg 2011 other 218
69. Tim Schipper  ·  Local patch (duinen, bos, zee tussen paal 17-22 + De Koog) other 218
70. Bas van der Burg  ·  Kattukse jaarlijst 2010 other 217
71. Thomas van der Es  ·  Biesbosch Jaarlijst 2010 other 216
72. Koen Stork  ·  Local patch. Bos, duingebied en zee tussen paal 17-22 + De Koog. other 212
73. Koen Stork  ·  Extended op weg van/naar school lijst other 203
74. Michiel van den Bergh  ·  Texel april 2019 zelfontdek other 199
75. Jeroen Versteeg  ·  Levenslijst Nederland other 197
76. Bert-Jan Luijendijk  ·  Jaarlijst 2019 other 193
77. Michiel van den Bergh  ·  Benthe other 191
78. Berend Veenstra  ·  Vogels samen gezien met Jurgen other 188
79. Jan Hein van Steenis  ·  Hervester Bruch (+ Witkopstaartmees; Cat C: Casarca, + 6 C, 3 E) other 187
80. Alwin van Lubeck  ·  Ruidhorn other 186
81. Vincent Stork  ·  Local patch De Koog e.o. other 186
82. Vincent van der Spek  ·  ringlijst Nederland other 182
83. Pieter Thomas  ·  Regiojaarlijst Zuid-Kennemerland 2009 other 181
84. Michelle van Doorn  ·  Levenslijst other 180
85. Jarne Kompier  ·  Local Patch (duinen, bos, zee tussen paal 17 en paal 22 + De Koog) other 180
86. Ben Gaxiola  ·  Vlaardingen 2013 other 176
87. Ben Gaxiola  ·  Vlaardingen 2014 other 176
88. Ben Gaxiola  ·  Vlaardingen 2015 other 175
89. Ben Gaxiola  ·  Vlaardingen 2016 other 173
90. Emi van der Horst  ·  Levenslijst other 172
91. Jarne Kompier  ·  Local patch (oosterend, Oost, koningsweg, loswal-lage veld en buitendijks other 172
92. Johan van 't Bosch  ·  Extended lunchpauze lijst other 170
93. Aaron Meijer  ·  Europese lijst vanaf 2015 other 157
94. Lars Buckx  ·  Handsoorten other 156
95. Piet Admiraal  ·  Handsoorten Nederland other 154
96. Chris Devillers  ·  Voorlopige lijst other 153
97. Ben Gaxiola  ·  Vlaardingen 2008 other 152
98. Ruud Visser  ·  Levenslijst NL other 152
99. Ies Goedbloed  ·  ZH fietsjaarlijst 2015 other 148
100. Albert Kleibeuker  ·  Stevol other 147
101. Rens Keijsers  ·  Local patch lijst (Zuiderplas + Bossche Broek) other 136
102. Christian Brinkman  ·  handsoorten Nederland other 123
103. Jacob Lotz  ·  Eeuwige huislijst other 120
104. Albert Kleibeuker  ·  Limburg 2014 other 117
105. Han Zevenhuizen  ·  Mart other 116
106. Tim Langerak  ·  Sws lijst (school, werk en stage) other 114
107. Francois du Plessis  ·  Levenslijst (Nederland) other 113
108. Steven C. Wytema  ·  handsoortenlijst other 113
109. Ed van Diggele  ·  Vogels in gemeente alphen aan den rijn other 110
110. Ies Goedbloed  ·  ZH fietsjaarlijst 2014 other 106
111. Anouk Bes  ·  Levenslijst Nederland other 103
112. Ben Gaxiola  ·  Foot it 2014 other 99
113. Janneke Kimstra  ·  Treinlijst other 98
114. Rutger Wilschut  ·  NIOO-lijst other 93
115. Catharine en Hans Keuker  ·  2014 10 Falsterbo other 88
116. Koen Stork  ·  Treinlijst other 88
117. Dirk van Doorn  ·  23/05/20 other 87
118. Douwe Hoekstra  ·  Zuidlaardermeergebied 6-5-2020 other 84
119. Douwe Hoekstra  ·  Zuidlaardermeergebied 17-4-2020 other 83
120. Sander Lilipaly  ·  ringlijst other 81
121. Douwe Hoekstra  ·  Sallandse heuvelrug en zlm gebied 30-4-2020 other 79
122. Douwe Hoekstra  ·  Zuidlaardermeergebied 15-4-2020 other 73
123. Dirk van Doorn  ·  Vakantie other 72
124. Douwe Hoekstra  ·  Zuidlaardermeergebied 24-4-2020 other 71
125. Ben Gaxiola  ·  Pauzelijst other 67
126. Douwe Hoekstra  ·  Zuidlaardermeergebied 9-6-2020 other 67
127. Douwe Hoekstra  ·  Zuidlaardermeergebied 19-4-2020 other 66
128. Douwe Hoekstra  ·  Zuidlaardermeergebied 25-4-2020 other 66
129. Douwe Hoekstra  ·  Zuidlaardermeergebied 18-4-2020 other 65
130. Douwe Hoekstra  ·  Zuidlaardermeergebied 18-5-2020 other 65
131. Douwe Hoekstra  ·  Zuidlaardermeergebied 2-5-2020 other 62
132. Catharine en Hans Keuker  ·  2014 06 IJsland other 61
133. Joop van Ardenne  ·  verlanglijstje wil deze graag zien other 60
134. Douwe Hoekstra  ·  Zuidlaardermeergebied 3-5-2020 other 59
135. Douwe Hoekstra  ·  Dwingelderveld 14-5-2020 other 58
136. Janneke Kimstra  ·  FootIt 2014 other 55
137. Douwe Hoekstra  ·  Breebaartpolder 12-05-2020 other 53
138. Douwe Hoekstra  ·  Zuidlaardermeergebied 27-5-2020 other 52
139. Michelle van Doorn  ·  Hoge Veluwe - 20 juni 2020 other 48
140. Douwe Hoekstra  ·  Zuidlaardermeergebied 6-6-2020 other 48
141. Mark Zevenbergen  ·  Handsoorten other 46
142. Catharine en Hans Keuker  ·  2015 09 IJsland-Fair Isle-Vlissingen other 45
143. Michiel van den Bergh  ·  Texel twitchen & pre-2019 other 42
144. Douwe Hoekstra  ·  Zuidlaardermeergebied 6-02-2020 other 40
145. Catharine en Hans Keuker  ·  2014 06 FarOer other 40
146. Douwe Hoekstra  ·  29-5-2020 other 38
147. Catharine en Hans Keuker  ·  2014 10 Krankesjön other 38
148. Henk de Waard  ·  Treinlijst other 34
149. Michelle van Doorn  ·  Planken Wambuis - 27 juni 2020 other 28
150. Tim Schipper  ·  Diplijst other 21
151. Leo JR Boon  ·  BDA-lijst other 18
152. Koen Stork  ·  Diplijst other 18
153. Michiel van den Bergh  ·  diplijst other 17
154. Maurits Martens  ·  Soorten nog te documenteren (foto en/of geluidsopname) other 17
155. Jaring Roosma  ·  Diplijst other 14
156. Jan Hein van Steenis  ·  Potentiële lifers (zichtwaarneming) op de Nederlandse lijst other 14
157. Frits Smit  ·  Totaallijst other 11
158. Remco Hofland  ·  Hapax lijst other 9
159. Steven C. Wytema  ·  handsoorten buitenland other 7
160. Teus Luijendijk  ·  potentiële lifers op NL-lijst other 5
161. August van Rijn  ·  Roulatie soorten other 4
162. Jan van der Laan  ·  Soorten in NL niet gedocumenteerd met foto en/of geluidsopname other 2
163. Ben van den Broek  ·  Ben van den Broek other 1
164. Lubbert Spaansen  ·  groenespecht other 1
165. Mark Eising  ·  World Life List other 0